Hakkımızda

Biz Kimiz

Günümüz Türkiye’sinde bir konu hakkında bilgi sahibi olmak istediğimizde elimizin altındaki birinci kaynak internet dünyasıdır. İşte biz de bu sitenin kurulmasından önce internette yapmış olduğumuz araştırmalarda, hemen hemen her alanda birçok bilginin bulunduğunu ancak bunların bazılarının hatalı olduğunu veya artık güncelliğini yitirdiğini tespit ettik. Bunun üzerine Site Yöneticileri olarak Sokrates’in “Tek iyilik bilgi, tek kötülük cehalettir.” sözünden yola çıkarak güncel ve güvenilir bilgileri paylaşma yolunu tercik ettik.

Yolumuzdaki amacımıza ulaşmak için konusunda uzman, bilgi birikim ve tecrübesine güvenip inandığımız ve bizler gibi bilginin paylaşınca güzel olacağını düşünen bilirkişi, müfettiş, denetmen, hukukçu, sosyal medya uzmanı arkadaşlarımızla daha doğru ve daha güncel bilgileri paylaşma kararı alarak bu siteyi hayata geçirdik.

Bu sitenin içerisinde temel olarak Sosyal Güvenlik Kurumunun işleyişi ile ortaya çıkan düzenlemeleri, hukuk dünyasındaki güncel değişiklikleri, sigortacılık konusundaki önemli bilgileri, Maliyenin tüm işlemleri ile kamuyu yakından ilgilendiren en yeni haberlere ulaşabilirsiniz. Tüm bilgiler uzman ekiplerimiz ve danışmanlarımız ile sizlere aktarılmaktadır.

Yorumlara Kapalı